Go to content
11

TEPfactor

mapa oblasti brdy-a-podbrdsko

TEPfactor nabízí nevšední zábavu  pro každého, kdo touží po dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, plánujete firemní teambuilding či školní výlet, TEPfactor pro vás bude tím pravým místem. 

Počasí řešit nemusíte – pod střechou TEPfactoru je  hezky ve všech ročních obdobích.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2–5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás – TEPfactor je ideálním místem pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověří vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost. Nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.

Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je připravena jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Pouze na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata berte, kolik unesete!

100
účastníků

3 hod doba
trvání aktivity

celoroční možnost
využití aktivity

Chcete úspěch ve hře řádně oslavit a netrápit se s odjezdem domů? Není problém, ve vedlejší vytápěné hale se můžete ubytovat ve stylových čtyřlůžkových bungalovech. Ráno vás probudí zpěv ptáků a snídani budete mít naservírovanou skoro až do postele.

KIK_4261

Kontaktní formulář