Go to content
Kongresové centrum v GASK

Event v zařízené jezuitské koleji? Proč ne!

27.6.2023

Hledáte netradiční prostor pro vaše firemní akce, jednání či školení a nápady už vám docházejí? Zvažte krásné prostory v GASK – Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře.

Konferenční sál v severním křídle
i
Konferenční sál v severním křídle
www.houpajda.cz

V bývalé kutnohorské jezuitské koleji se k pronájmu nabízejí luxusní prostory různých velikostí. S pořádáním firemních akcí tu mají bohaté zkušenosti, a vědí, co vše je potřeba, proto jsou prostory vybaveny špičkovou technikou pro pořádání  firemních i soukromých akcí, ať už se jedná o konference, rauty, svatby a koncerty, přednášky, prezentace a módní přehlídky, setkání s klienty, obchodními partnery či přáteli nebo teambuildingové akce.

Vybrat si můžete z mnoha typů prostor od refektáře s bohatou barokní výzdobou po moderní konferenční místnosti s profesionální technikou. Na přání klienta místní zkušené Lektorské centrum vyhotoví speciální program šitý na míru, zajistí kompletní služby včetně doprovodného programu, cateringu a dalších detailů. Návštěva jezuitské koleje pro vás a váš tým jistě bude nezapomenutelným zážitkem.

Houpačky na fotce nejsou standardním vybavením sálu, určitě si je ale můžete na akci domluvit a udělat si v sále třeba relax zónu. Krásně se do něj hodí, co myslíte?

Refektář jezuitské koleje
i
Refektář jezuitské koleje
Autor: GASK - Galerie Středočeského kraje

Mimo tento půdní konferenční sál najdete v GASK také slavnostní refektář jezuitské koleje, barokní lékárnu i moderní kongresové centrum až pro 200 osob s profesionální technikou. Zájemci si mohou pronajmout i samostatně stojící štábní dům uprostřed galerijních zahrad. Zahrady s krásným výhledem na chrám sv. Barbory budou pomyslnou třešničkou na dortu. Jsou oázou klidu a odpočinku, doplněnou o uklidňující vodní prvky pro dokonalou relaxaci těla i ducha.

Samotná Galerie Středočeského kraje (GASK) se svou sbírkou i výstavním programem zaměřuje na výtvarné umění 20. a 21. století, proměnné výstavy se často obměňují, pořádají se zde nejrůznější kulturní a společenské akce a na své si v dětských hernách přijdou i malí návštěvníci.

Návštěva Kutné Hory je vždy dobrou volnou. Díky těžbě stříbra bývalo město ve středověku jedním z nejvýznačnějších českých královských měst, dnes je významná městská památková rezervace zapsaná na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Dominanta města a současně jeho nejnavštěvovanější historická památka, klenot pozdní gotiky chrám svaté Barbory, stojí hned vedle GASK. Lepší místo pro akci byste si nemohli přát.

Tohle stojí za to navštívit


Přečtěte si také