Go to content
Malešov Camp

Malešov a lahodné chutě pokrmů našich předků

27.6.2023

Přijměte tip na gastronomický zážitek. Krčma na konci světa, která je součástí komplexu ubytování a pivovaru v Malešově, zve návštěvníky ke stolům od května do října. Nabízí jedinečný zážitek na překrásném romantickém místě spojený s gastronomií inspirovanou naší historií. Vaří se tu z původních surovin nejenom od místních dodavatelů.

Ložnice ve stanu v campu
i
Interiér ložnice stanu v Malešov Campu
Autor: Malešov Camp

Kam přesně se vydat? Již od poloviny 14. století se na skále nad říčkou Vrchlicí vypíná mohutná tvrz jménem Malešov, dejte si ji do hledáčku i vy. Její historie je spletitá a pohnutá, pod zdmi pevnosti se odehrála řada bitev a šarvátek, tvrz samotná pak padla za oběť obléhatelům a požárům. Následně od 17. století sloužila jako sýpka a od roku 1985 jako skladiště nepotřebného haraburdí. A dnes?

Celý současný komplex sestává z jedinečného glamour kempu, který funguje jako hotel. Svůj stan si rozhodně vozit nemusíte. V areálu stojí totiž osm stanů s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý z nich má vlastní WC a sprchu, manželskou postel a až dvě další jednolůžka. Ocitnete se v kempu, o výhody luxusního ubytování ovšem zároveň rozhodně nepřijdete.

Pořadatelé firemních setkání jistě ocení nejen unikátnost kempu, která účastníky rozhodně mile překvapí, ale i zdejší zázemí například v podobě místnosti využitelné právě pro firemní akce. Posloužit může také jako herna.

Krčma na konci světa
i
Krčma na konci světa
Autor: Malešov Camp

Nejen u piva se dobře povídá…

Své chuťové buňky potěšíte jak ve výčepu Přátelského pivovaru Malešov, kde ochutnáte řemeslné pivo, tak v Krčmě na konci světa – stylové středověké restauraci, která vás ráda pozve na oběd, večeři či přátelské posezení.  V krčmě můžete na stylově zařízeném místě ochutnat pokrmy inspirované lokální historickou kuchyní, avšak vařené moderními postupy. Kvalitní suroviny nejen od místních dodavatelů spolu s kombinacemi chutí vás mile překvapí a chuťově uchvátí. Unavené tělo pak můžete zrelaxovat v kamenné lázni.

V letním počasí si můžete den zpříjemnit posezením na venkovní zahrádce s překrásným výhledem. Tady se vztahy s kolegy i obchodními partnery utužují nejlépe a nové nápady se po příjemně strávených chvílích jen pohrnou.

Tohle stojí za to navštívit


Přečtěte si také