Go to content
IMG_4819

Wake park Mnichovo Hradiště

mapa oblasti cesky-raj

Co netradičního prožít s týmem a kolegy? Vodní lyžování a wakeboarding, který – jak se přesvědčíte – může být skutečně pro každého. Co vás jistě překvapí je fakt, že tyto aktivity jsou opravdu jednodušší, než byste čekali.

Wake park Mnichovo Hradiště je venkovní areál vodních vleků, kde navíc najdete také venkovní posilovnu a slackline. Nechybí možnosti občerstvení ani parkování přímo v místě – posezení je přímo u vody s výhledem na dráhy vodních vleků.

Zdejší vodní vlek je tvořen čtyřmi dvousloupými vodními vleky a šesti překážkami. Jízdu na lyžích nebo wakeboardu si zde užije každý – jak začátečník, tak pokročilý jezdec.

Provoz vleku je zajištěn včetně instruktora a kompletního vybavení. Abyste si tento mladý, dynamicky se rozvíjející vodní sport mohli v areálu vyzkoušet, nechybí půjčovna. Ocitnete se tak na prknech od firmy Snowboard Zezula nebo se jen projedete na paddleboardu.

120
účastníků

0,5 - 1 den doba
trvání aktivity

březen - říjen možnost
využití aktivity

Jaké další aktivity na vás v areálu čekají? Paddleboard, slack line, jednokolka, venkovní posilovna, občerstvení, grilování, hudební produkce, společenský program, exhibice profesionálních jezdců ve wakeboardingu a mnoho dalšího.


Kontaktní formulář