Go to content
Hieronimus II (2)

O nás

logoKontaktujte násŠipka

Pomáháme odemknout královský region nejen turistům, ale také firmám a organizacím, aby i pracovní záležitosti byly výjimečné. Poznejte střední Čechy coby atraktivní MICE destinaci.

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti kongresové turistiky ve středních Čechách. Poskytneme vám naši odbornou asistenci a nezávislé komplexní informace při plánování a realizování kongresů, konferencí a obchodních setkání, které doplníme také o adekvátní nabídku tipů na doprovodné aktivity.

Naše služby - s čím vám může naše Convention Bureau pomoci

bulb

Znalost organizace MICE akcí

Zadání by bylo, ale co organizace bezchybné a nezapomenutelné firemní akce obnáší? Víme a známe. Naše zkušenosti s přípravou akcí jsou základním kamenem vašeho úspěchu a spokojenosti.

phone

Prostředník mezi vámi a dodavateli

Pusťme se do toho společně. Se svými partnery a ověřenými dodavateli se známe a vás tak s nimi hladce propojíme. Ve dvou se to lépe táhne a my budeme prostředníkem snů.

loupe

Monitoring možností v regionu

Svůj kraj známe jako své boty a neusínáme na vavřínech – udržujeme si přehled o všem, co se kde šustne. Máme přehled a díky tomu i svěží doporučení pro vás na míru.

calendar

Plánování vaší akce

Nabízíme účinnou pomoc a asistenci při plánování a realizaci konferencí, kongresů a incentivních akcí ve středních Čechách. Pomocnou ruku podáváme od prvního nápadu, nestandardních požadavků se nebojíme. Naše služby jsou bezplatné.

page

Kompletní informace o nabídce kongresových a konferenčních prostor

Navedeme vás do míst jako stvořených pro potřeby vašich týmů. Známe kapacity, vybavení, dostupnost, služby i atmosféru středočeských kongresových a konferenčních prostor.

shake

Výběr vhodných partnerů - síť poskytovatelů služeb

Máme z čeho vybírat a rádi vám poradíme s volbou hotelů, konferenčních prostor i volnočasových aktivit. Budeme vaším znalým průvodcem, kterého jen tak něco nezaskočí.

note

Organizace prohlídky lokalit pro váš event

Nekupujte zajíce v pytli, obhlédněte si místa pro vaše akce v klidu s předstihem. Organizaci prohlídek lokalit svěřte nám a nechte se jen přivítat u dveří.

trip

Plánování a příprava incentivního programu

Zajistíme pro vás doprovodný program, na který se nezapomíná. Ať už chcete pro svůj tým zorganizovat netradiční teambuilding anebo překvapit své obchodní partnery, stačí říct – rádi zdarma pomůžeme.