Go to content
Dvůr Všerad

Dvůr Všerad

mapa oblasti berounsko

Místo, kam zajet nejen za řemeslným pivem, to je Dvůr Všerad – historický areál bývalého zámku s dochovanou sýpkou a hospodářskými budovami.

Budova stylového hostince dříve sloužila jako stáje, nyní se může pochlubit nejen poctivou českou kuchyní, ale i útulným prostředím, které hostům nabízí. K hostinci, který pojme až sto lidí, patří venkovní zahrádka a hlavně krásný minipivovar Všerad, na který se hosté mohou dívat, aniž by odcházeli od stolu.

Hostinec je inspirován místní rodačkou a proslulou kuchařkou 19. století Magdalenou Dobromilou Rettigovou. Pokud neznáte tuto ikonu české kuchyně, můžete se o ní dozvědět více v muzeu a galerii, která určitě zaujme milovníky historie a tradice.
Pro dobrém jídle a kulturním zážitku je pro návštěvníky nachystáno minigolfové hřiště a další sportovní aktivity. Ve Dvoře Všerad se také často pořádají kulturní akce jako jsou koncerty či divadelní představení pod širým nebem.

Dvůr Všerad ve Všeradicích je sportovně oddychový areál, kde si na své přijde každý, Najdete zde hostinec, ubytování, minipivovar, sportovní hřiště (košíková, házená, odbíjená, tenis, kopaná, nohejbal), minigolf (relaxační stezka – venkovní cvičební stroje rozmístěné po trase), Galerie a muzeum M.D.Rettigové, divadelní sál, knihovna. Hostinec vhodný pro svatební, narozeninové oslavy,  firemní teambuildingy, venkovní zahrádka, kulturní akce.

V blízkém okolí se nachází Koněpruské jeskyně, hrad Karlštejn, zámek Dobříš a zámek Hořovice.

3 konferenčních
místností

100 kapacita
největšího sálu

6 počet
pokojů

22 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Hostinec (142 m²)

-

75

50

85

85

Salonek (78 m²)

40

28

40

40

40

Divadelní sál (260 m²)

100

-

-

-

-

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

pouze Hostinec a Salonek
Zatemnění

Zatemnění

pouze Hostinec a Salonek
Wi-Fi

Wi-Fi

Možnost dělení/propojení sálů

Možnost dělení/propojení sálů

kromě Hostince
Projektor

Projektor

kromě Hostince
Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Kontaktní formulář