Go to content
Malešov Camp

Malešov Camp

mapa oblasti kutnohorsko-kolinsko

Malešov Camp najdete na břehu rybníka pod středověkou tvrzí. Pro romantickou noc můžete vybírat z osmi stanů s celkovou kapacitou 32 lůžek. Ocitnete se v útulných stanech, kde se čas zastavil před 500 lety. Nemusíte se ale bát, v romantické ložnici se skrývá i luxus moderního věku. Vyspíte se na pohodlných postelích, šaty i cennosti uložíte do truhly. Každý stan má vlastní koupelnu v unikátní oddělené prostoře, designově vytvořené speciálně pro tento hotel. Osvětlení zajišťují lucerny, vytvářející intimní a romantickou atmosféru. V koupelně je k dispozici zásuvka pro ty, kteří nemohou ponechat 21. století za starobylými zdmi.

V sousedství navštívíte majestátní tvrz, Přátelský pivovar či netradiční muzeum.

Kemp je ideálním místem pro firemní akci. Vezměte svoje kolegy do Malešova a v klidném a inspirativním prostředí plánujte budoucnost svých firem či rekapitulujte úspěchy z uplynulého období. Zajištěny budete mít nejen prostory pro jednání a veškeré zázemí, ale také zajímavý program poté, co ukončíte svoje pracovní úsilí.

Přímo v areálu naleznete Přátelský pivovar Malešov, kde mají pro každého skvělé pivo i jídlo. Při exkurzi ochutnáte řemeslné pivo. Navštívit můžete i středověkou tvrz ze 14. století, citlivě zrekonstruovanou místním srdcařem.

Turisticky orientované skupiny ocení, že nedaleko Malešova se nacházejí zřícenina hradu Sion, zřícenina letohrádku Belvedér a kaple sv. Jana Křtitele. Co by kamenem dohodil je to do Kutné Hory, která přetéká zajímavostmi a architektonickými skvosty.

2 konferenčních
místností

50 kapacita
největšího sálu

8 počet
pokojů

32 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Meeting room Krčma ( m²)

-

30

-

-

-

Sál v muzeu ( m²)

50

50

-

-

-

Prostor restaurace Krčmy na konci světa ( m²)

-

-

-

40

40

Prostor výčepu Přátelského pivovaru Malešov ( m²)

-

-

-

70

70

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

pouze meeting room a sál v muzeu
Zatemnění

Zatemnění

Wi-Fi

Wi-Fi

meeting room má k dispozici TV s HDMI, v sále v muzeu je projektor
Projektor

Projektor

pouze meeting room a sál v muzeu
Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Kontaktní formulář