Go to content
MMX pivotel

MMX Pivotel

mapa oblasti berounsko

Spojení hotelu, restaurace a pivovaru v jednom? Ano, je to možné. Na Berounsku jej naleznete ve vesničce Lety, nedaleko Karlštejna.

MMX PIVOTEL se nachází v malebném prostředí údolí řeky Berounky mezi Prahou a Karlštejnem, byl otevřen v roce 2010 a díky své architektonické podobě se stal finalistou Stavby roku 2012. Pro hotelové hosty je nachystáno celkem 57 lůžek ve 30 komfortních pokojích ve vysokém standardu, v kterých nechybí klimatizace, minibar, trezor, televize, Wi-Fi připojení a toaletní potřeby. Hotel je také vybaven pro potřeby osob s omezenou pohyblivostí či pro obchodní hosty. Součástí komplexu je moderní restaurace a vlastní pivovar.

Moderní restaurace MMX PIVOTELU nabízí špičkovou gastronomii zaměřenou na českou domácí kuchyni, výběr prémiové single malt whisky, rumů a koňaků, stylové prostory včetně velké letní terasy a vlastní pivečko, které zde vaří z nejlepších českých i světových chmelů. V restauraci vždy naleznete výčepní světlé pivo, ležák plzeňského typu a k tomu vždy další dva druhy speciálních MMX piv. Rodiny s dětmi potěší koutek pro nejmenší, sportovci ocení úschovnu kol a běžeckých lyží. Prostory jsou bezbariérové. Návštěvu restaurace si můžete po domluvě zpestřit prohlídkou pivovaru spojenou s ochutnávkou.

Ubytování a soukromé akce
MMX Pivotel nabízí komfortní ubytování v designových pokojích a je ideálním místem pro trávení dovolené. Pohodlně se u nás ubytuje až 57 hostů ve 30 pokojích, všechny jsou plně klimatizované, vybavené antialergickými materiály. Bezbariérový přístup je samozřejmostí včetně vybavení pro hosty s omezenou pohyblivostí. Ve všech pokojích najdete elektrické adaptéry, mini lednici, trezor na velké notebooky, toaletní potřeby a televizi. Wi-Fi je zdarma v celém hotelu. MMX Pivotel je ideálním místem pro pořádání soukromých akcí, ať už se jedná o firemní večírky, školení, oslavy či svatby. Veškerý prostor je bezbariérový, takže si akci užije opravdu každý.

Restaurace a pivo
Moderní vzdušná restaurace pojme až 300 hostů a nabízí gastronomii zaměřenou na českou i mezinárodní kuchyni, výběr prémiové single malt whisky, rumů a koňaků a stylové prostory včetně velké letní terasy s kapacitou 120 hostů. V pivovaru MMX vaří pivo z nejlepších českých i světových chmelů. V restauraci tak vždy naleznete výčepní světlé pivo, ležák plzeňského typu a k tomu vždy další dva druhy speciálních MMX piv.

Výlety do okolí
MMX Pivotel se nachází 400 metrů od cyklostezky Po stopách českých králů vedoucí podél Berounky. Je ideálním výchozím bodem pro pěší, cyklisty i vodáky, kteří mohou podnikat výlety podél toku řeky a objevovat krajinu Českého krasu a Podbrdska.
Hrad Karlštejn, barokní areál Skalka, kapličková křížová cesta, vápencový lom Velká Amerika poblíž vesnice Mořina, malebná vesnice Svatý Jan pod Skalou – proslulé poutní místo nad nímž ční Svatojánská skála s křížem a vyhlídkovým místem.

2 konferenčních
místností

250 kapacita
největšího sálu

30 počet
pokojů

57 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Velký sál (350 m²)

-

250

-

-

250

Malý sál (40 m²)

-

20

-

-

21

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

Wi-Fi

Wi-Fi

Projektor

Projektor

Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Kontaktní formulář