Go to content
Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Romantický hotel Mlýn Karlštejn

mapa oblasti berounsko

Romantický hotel Mlýn Karlštejn je oázou pohody, která láká k uspořádání nejrůznějších akcí. Klidné prostředí na břehu řeky Berounky můžete využít k firemnímu setkání, školení i teambuildingu, k dispozici tu budete mít klimatizované konferenční prostory i rozlehlé zahrady.

Co byste řekli na venkovní akci uprostřed soukromého ostrova? K těmto účelům se skvěle hodí přístřešek altánku nebo party stan, pod jehož střechu se vejde až 120 hostů, nepřízeň počasí vás tedy nezaskočí. Spolehnout se můžete i na technické vybavení v podobě dataprojektoru, plátna, flip chart, ozvučení i mikrofonu. Hotel Mlýn zajistí i veškeré cateringové služby: grilování, coffee breaky, koktejly, obědy a večeře formou rautů nebo servírovaného menu.

Přestávku od pracovních témat si můžete dát v restauraci, na letní terase nebo v relaxační zóně s finskou saunou, vířivkou a fitness centrem. V rámci zpestření si můžete pronajmout i nafukovací atrakce na zábavné hry pro dospělé. Skvěle odlehčí atmosféru a přinesou nezapomenutelné zážitky.

K ubytování kongresových hostů využijte elegantně zařízené hotelové pokoje různých typů, včetně standartních dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, pokojů Executive a nadstandartních romantických pokojů. Ve všech najdete stylový nábytek, pohodlné postele, TV, klimatizaci, minibar i Wi-Fi.

Mezi hlavní výhody hotelu patří krátká dojezdová vzdálenost z centra Prahy (25 km) i mezinárodního letiště Ruzyně (15 km). Parkování je zajištěno v areálu, včetně nabíjecí stanice pro elektromobily.

Inspiraci můžete načerpat i výletem na řadu zajímavých míst. Objevte Rekreační park Karlštejn, královské město Beroun, Velkou a Malou Ameriku, nedaleký golfový resort nebo se kochejte výhledem z Vyhlídky Tetín nebo velkolepého hradu Karlštejn. Na přání hostů lze zajistit i VIP prohlídky po otevírací době, kdy vás po stopách historie provedou průvodci v dobových kostýmech. Objednat si můžete také vyhlídkové lety balónem nebo soukromou návštěvu Karlštejnských vinic.

2 konferenčních
místností

150 kapacita
největšího sálu

21 počet
pokojů

49 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Sál Petrarca s terasou (98 m²)

60

60

46

45

60

Romantický ostrov s party stanem (2500 m²)

150

100

80

120

200

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

pouze Sál Petrarca
Zatemnění

Zatemnění

Wi-Fi

Wi-Fi

Projektor

Projektor

Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Ozvučení

Ozvučení

Flipchart

Flipchart

Kontaktní formulář