Go to content
Beroun Golf Resort 12

Royal Beroun Golf Club

mapa oblasti berounsko

Firemní akci je možné uspořádat v golfovém prostředí – vhodným místem je k tomu Royal Beroun Golf Club.

Royal Beroun Golf Club
Hřiště o délce 6 078 metrů navrhl kanadský architekt Les Furber. K vybavení resortu patří prostorná klubovna s restaurací, hotel a wellness. Vstupní hala, kde se nachází recepce, je ideální pro pořádání společenských akcí, vernisáží, výstav nebo prezentaci partnerů. Zdejší 18jamkové mistrovské hřiště leží v královském městě Beroun, jen 14 kilometrů od okraje Prahy a 5 minut jízdy od dálnice do Plzně, přesto se nachází v nedotčené přírodě nabízející nezapomenutelné výhledy na krajinu Českého krasu, křivoklátské lesy, hřebeny Brd a údolí romantické řeky Berounky.

Nemusíte být zapáleným golfistou, abyste si náležitě vychutnali posezení na terase nebo v příjemném interiéru s výhledem na golfové hřiště. Restaurace golfového klubu je vhodná pro romantickou večeři ve dvou, nerušené obchodní jednání i pro soukromé oslavy. Stálé menu nabízí ve vyváženém poměru moderní lehkost i labužnickou klasiku.

Hotel
Elegantní hotel Beroun Golf Club nabízí ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích, jednom rodinném apartmánu a dvou pokojích deluxe s vlastní vířivkou na venkovní terase. Hoteloví hosté mohou v rámci svého pobytu využít neomezený vstup do wellness & fitness centra, kde jsou k dispozici dvě vířivky, sauna, masérna a venkovní bazén.

Volný čas
Jednou z nesporných výhod Beroun Golf Club je jeho poloha. Díky umístění v přírodě se stává oblíbeným cílem nejen golfistů, ale i dalších milovníků aktivního odpočinku. V letních měsících můžete objevovat kilometry lesních cest pěšky či na kole, uspořádat turnaj v beach volejbale nebo se osvěžit v bazénu. Rodiny s dětmi mohou navštívit zookoutek s kozami a ovečkami. Během zimy se za příznivých klimatických podmínek ze zasněženého hřiště stává udržovaná běžkařská trasa.

Konferenční prostory
Víceúčelová konferenční místnost s kapacitou až 60 osob a možností variabilního uspořádání zasedacího pořádku se nachází ve 3. patře klubového domu. Je plně klimatizovaná, vybavená videoprojekcí a flipchartem a má unikátní výhled na golfové hřiště.

V rámci konferenčních služeb je zajištěn kompletní gastronomický servis, který respektuje klientovy požadavky a přání. V případě zájmu je možné připravit raut, coffee break, banket nebo akci s výběrem à la carte.

2 konferenčních
místností

70 kapacita
největšího sálu

10 počet
pokojů

22 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Konferenční místnost (110 m²)

70

30

30

40

60

Salonek ( m²)

30

-

30

-

-

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

Zatemnění

Zatemnění

Wi-Fi

Wi-Fi

Projektor

Projektor

Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Kontaktní formulář