Go to content
STARÝ SVĚT zájezdní hostinec

STARÝ SVĚT zájezdní hostinec

mapa oblasti kraj-blanickych-rytiru

Ve Starém světě pro vás připraví celodenní meeting, svatební den se vším všudy, raut pro narozeninový den, grilovací večer nebo všechno dohromady. Vše dle vašich představ a přání.

Potřebujete proškolit zaměstnance, stmelit pracovní kolektiv nebo si s kolegy prostě jen tak zablbnout? Tady vám nové nápady budou do bloku skákat samy…

Na konferenční,  sportovní či taneční aktivity je možno využít prostor Tančírny. Sál je plně vybaven pro tanec, jógu, poledance (9 poledance tyčí), balet (baletní tyče) a zároveň pro možnosti konferencí a teambuildingů (dataprojektor, audio technika, wi-fi, židle, stoly, banketové stoly). Prostor Nálevny se hodí pro menší konference, školení nebo teambuildingy, prostor je vybaven stoly a židlemi, samozřejmostí je wi-fi. Prostor Ratejny je možný využít stejně jako prostor Nálevny pro menší skupiny. V rámci teambuildingů je možné skupinu rozdělit na skupiny. V tomto případě hosté mohou využít právě prostor Ratejny a Nálevny.

Na sportovním hřišti, které se v zimě promění v kluziště, můžete rozhýbat ztuhlé kancelářské tělo nebo můžete uspořádat turnaj v curlingu.

Také lze vyrazit na pěší a cyklistické výlety do blízkého či vzdálenějšího okolí, na zámek Ratměřice, do města Tábor, na zámek Konopiště nebo zámek Vrchotovy Janovice.

3 konferenčních
místností

90 kapacita
největšího sálu

11 počet
pokojů

44 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Tančírna (120 m²)

90

-

-

-

-

Nálevna (25 m²)

25

-

-

-

-

Ratejna (20 m²)

20

-

-

-

-

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

Zatemnění

Zatemnění

Wi-Fi

Wi-Fi

Projektor

Projektor

Kontaktní formulář