Go to content
Zámek Ratměřice

Zámek Ratměřice

mapa oblasti kraj-blanickych-rytiru

Hotel Zámek Ratměřice nabízí vše nejen pro romantický pobyt na zámku, ale i sportovní vyžití. A to na multifunkčním hřišti či v překrásné okolní přírodě, která je křižovaná turistickými i cyklistickými trasami. Své si zde najdou také rodiny s dětmi, jež ocení pobyt na čerstvém svěžím vzduchu. Zámek Ratměřice je obklopen krásným parkem, jemuž dominují dva sekvojovce obrovské, které jsou s výškou přes 42 metrů nejvyšší v Česku. Zámecký hotel v Ratměřicích nabízí luxusní ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá, které Vám zajistí maximální pohodlí. Doslova hýčkáni budete prvotřídní kvalitou interiérů a prémiovým vybavením pokojů.

Zámek Ratměřice nabízí ideální prostory pro pořádání firemních a společenských akcí. Moderně zrekonstruované interiéry spolu s historickým duchem místa garantují pro Vaši akci unikátní prostředí. Zámek Ratměřice nabízí moderní a rozsáhlé konferenční, i společenské prostory.

Pro zpříjemnění pobytu můžete využít řadu doplňkových služeb. Relaxaci a uvolnění nabízí moderní wellness a široká nabídka masáží, rozsáhlý zámecký park, multi­funkční hřiště nebo unikátní biobazén, fitness, vinný sklípek, půjčovna kol, stolní tenis, pétanque nebo piknik v zámeckém parku. Navíc si můžete objednat nad­standard­ní doplňkové služby, jako je řízená degustace vín, míchání whiskey, zábavný program, team­buil­dingové hry nebo hudební produkce dle vašeho přání.

Umístění hotelu uprostřed zámeckého parku zajistí pro Váš pobyt naprostý klid. Pokoje jsou standardně vybaveny wifi připojením, TV, telefonem, minibarem, osobním trezorem, vysoušečem vlasů, luxusní přírodní kosmetikou, župany a nadstandardně pohodlnými postelemi. V rámci pobytu lze bezplatně využívat přilehlé parkoviště a v sezóně venkovní biobazén. V ceně ubytování je bohatá snídaně. Restaurace Sequoia se zaměřuje na světovou i českou kuchyni. Hlavním atributem zdejší gastronomie jsou suroviny od místních dodavatelů a tradiční recepty v novém provedení.

V okolí zámku Ratměřice je spousta zajímavých míst, která si nemůžete nechat ujít. Ať už se jedná o romantickou zříceninu hradu Šelmberk, mohutně působící hrad Český Šternberk, státní zámek Konopiště s bohatými sbírkami, patřícími k nejvzácnějším v Evropě, nebo bájnou horu Blaník, díky které patří okolní chráněná krajinná oblast k vůbec nejnavštěvovanějším v České republice.

3 konferenčních
místností

150 kapacita
největšího sálu

23 počet
pokojů

53 celkem
lůžek

Kapacity konferenčních místností

Uspořádání prostor

Divadelní

Školní

“U”

Banket

Raut

Velký sál (475 m²)

150

80

50

-

-

Salónek 1 (96 m²)

60

20

22

-

-

Salónek 2 (48 m²)

40

16

18

-

-

Vybavení konferenčních místností

Denní světlo

Denní světlo

kromě Salónku 2
Zatemnění

Zatemnění

Wi-Fi

Wi-Fi

kromě Salónku 2
Projektor

Projektor

kromě Salónku 2
Plátno/obrazovka

Plátno/obrazovka

Kontaktní formulář