Go to content
Meandr Řevnice

Coworkingové dobrodružství pro nové nápady i soudržnost týmu

26.2.2024

Potřebujete ve firmě nový svěží vzduch? Zkuste na pár dní změnit prostředí a vydejte se s kolegy kousek za Prahu, kde mohou vzniknout nové nápady. Ve středních Čechách najdete ideální místo pro jednání nebo teambuilding. Společné nebo soukromé kanceláře, zajímavý design a další vyžití nabízejí coworkingová centra.

Plzeňka HUB Beroun
i
Plzeňka HUB Beroun
Autor: Plzeňka HUB Beroun

Historická budova v Berouně  

Kulturní dům Plzeňka v Berouně je centrem společenského života ve městě a také místem k setkávání. Přízemí kulturního domu otevřelo moderní a útulné kanceláře, které je možné pronajmout pro soukromou akci, workshop, pracovní poradu nebo přednášku. Uspořádejte tam prezentaci pro klienty a začněte novou etapu vašeho podnikání. 

Moderní prostředí v Meandru Řevnice 

Prostory v Řevnicích nabízejí openspace, kanceláře i zasedačku. Uspořádat tam můžete brainstorming, jednání, workshop nebo reprezentativní eventovou akci. Světlé, moderní a hlavně variabilní prostory si můžete pronajmout i dlouhodobě, když jsou vaše kanceláře například v rekonstrukci. Skvěle dostupný coworkingový prostor je propojen s butikovým hotelem a místním pivovarem, kde můžete po dobře odvedené práci utužovat přátelské vztahy s kolegy.

Coworkingový prostor Meandr Řevnice
i
Coworkingový prostor Meandr Řevnice
Autor: Meandr Řevnice
Cowork Clubco Nupaky
i
Cowork Clubco Nupaky
Autor: Clubco Nupaky

Přestěhujte firmu do Cowork Clubco 

Moderní kancelářské prostory se špičkovým technologickým vybavením nabízí Cowork Clubco v Nupakách u Prahy. Školení nebo kurz můžete uspořádat v zasedací místnosti, ve které je k dispozici nejmodernější vybavení v podobě obrazovky s reproduktorem, mikrofonem a kamerou. V industriálním prostředí si můžete pronajmout svůj pracovní stůl v jedné z deseti kanceláří. 

PÛDA v Černošicích  

​PÛDA v nové radnici v Černošicích není plná věcí, které nikdo nepotřebuje. Vznikl tam kancelářský prostor pro pracovní, společenské a komunitní využití. PÛDA je členěná na několik místností, kde můžete pracovat nebo schůzovat. Nechybí ani technika pro prezentace a zařízení pro videokonference.  


Přečtěte si také