Go to content
Vánoční večírek

Vánoční večírek ve velkém stylu

7.9.2023

Ať už si v adventním čase vyberete jakékoliv místo ve středních Čechách, neuděláte chybu.

Vánoční večírek je na podzim velké téma ve většině firem. Má být poděkováním zaměstnancům za jejich tvrdou práci během celého roku. Zapomeňte na to, že vánoční večírek je nepříjemná povinnost a vrhněte se do plánování už teď.

Pokud nechcete zase skončit v přilehlé restauraci, kam chodíte s kolegy denně na oběd, ale hledáte něco originálního, porozhlédněte se ve středních Čechách. Jen kousek za Prahou v dobré dostupnosti najdete místa, na která budete dlouho vzpomínat.

Příběh vánočního stromečku
i
Příběh vánočního stromečku
Autor: Zámek Loučeň

Vánoce na zámku

Zámky mají zvláštní kouzlo a atmosféru. O Vánocích to platí dvojnásob. Skvělou párty můžete uspořádat jak v komnatách, saloncích nebo moderních sálech s veškerou technikou. To je i případ zámku Loučeň. Nejenom, že se dobře najíte, odpočinete si ve wellness, ale vyzkoušet můžete workshop od sklárny Koulier. Nazdobíte si svoji vánoční ozdobu a odvezete si tak domů krásný dárek pro své blízké. Pokud se budete chtít s kolegy trochu protáhnout, prozkoumejte labyrintárium a bludiště v zámeckém parku. Vánoční večírek můžete navíc spojit se speciální prohlídkou zámku „Příběh vánočního stromečku„. Ve slavnostně nazdobených komnatách objevíte více než 20 vánočních stromků a každý bude mít svůj vlastní příběh.

Uplynulý pracovní rok oslavíte přímo královsky na zámku Liblice nedaleko Mělníka. Kromě luxusního zázemí pro všechny typy eventů pro vás připraví doprovodný program. Všechny smysly zapojíte při degustaci vína nebo rumů a pobavit se můžete u dobových soutěží. Pokud chcete vaše setkání oživit, můžete se strojit do zbroje, střílet z kuše nebo stínat špalíčky mečem. Program zpestří i šermířské vystoupení nebo ohňová show.

Romantický hotel mlýn Karlštejn
i
Romantický hotel mlýn Karlštejn

Výhled na soutok Labe a Vltavy, vinárna nebo sál Karla IV. v zámeckém sklepení se středověkou atmosférou. Řeč je o zámku Mělník, který nabízí velký výběr prostor až po pronájem celého zámku. V sídle prastarého šlechtického rodu Knížat z Lobkowicz si vychutnáte vyhlášené zámecké víno a v restauraci s panoramatickým výhledem na soutok řek ochutnáte speciality české i mezinárodní kuchyně.

Vánoční Karlštejn

Jen kousek od gotického hradu Karlštejn najdete romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Zrekonstruovaný starobylý vodní mlýn u řeky Berounky je dokonalým místem pro vánoční večírek, který může začít procházkou v předvánočním podhradí a návštěvou Muzea betlémů Karlštejn. V klidném prostředí lze využít nejen restauraci s barem, ale i salonek. Po náročné párty můžete relaxovat v sauně nebo vířivce.

Pivovar Dvůr Všerad
i
Pivovar Dvůr Všerad
Autor: Dvůr Všerad

Pivní večírek

Klidné posezení a umírněná zábava? Pokud se vaší firmy toto spojení netýká, zbystřete. Dvůr Všerad totiž ukrývá vše, co je třeba pro perfektní vánoční akci. Zámecký areál s hospodářskými budovami umí kromě celodenní zábavy zorganizovat párty v hostinci, koncertním sále nebo salonku. Dáte si rožněné prase nebo raději vegetariánské menu? Tady zvládnou oboje. Umělecké duše stráví čas v Galerii a muzeu nejslavnější české kuchařky M. D. Rettigové a stydlivým kolegům rozváže jazyk dobré pivo vařené v místním pivovaru.

Relax a komfort v přírodě

Elegantní resort Royal Beroun Golf Club se nachází na kopci s výhledem na město Beroun. Zázemí tvoří rozsáhlý klubový dům s restaurací, hotelem, wellness s vířivkami, saunou a fitness. V klubovém domě je konferenční sál a exkluzivní prostor pro uzavřenou společnost. Pro vánoční večírek bude ale nejvhodnější restaurace, kde se postarají o gastronomický zážitek. Místní kuchyně se specializuje na moderní evropská jídla a servíruje i korejské pokrmy. Vánoční večírek lze spojit s procházkou po historickém městu Beroun, které se v adventním čase pyšní krásnou výzdobou.

Vánoční trhy v Berouně
i
Vánoční trhy v Berouně
Autor: Dan Řežábek

Ať už si v adventním čase vyberete jakékoliv místo ve středních Čechách, neuděláte chybu. Ve městech proběhnou vánoční trhy s rozsvěcením vánočních stromů, jarmarky s punčem a pečenými kaštany, malebné hrady a zámky nabídnou speciální vánoční prohlídky. Chybět nebudou výstavy betlémů nebo vánoční koncerty, na kterých zazní známé koledy. Tradice a lidovou kulturu zase uchovávají skanzeny. A pokud se vánoční atmosféry nemůžete nabažit, zavítejte i do středočeských muzeí, obdivujte betlémy a užijte si vánoční atmosféru s kolegy, jak je vám libo.

Tohle stojí za to navštívit


Přečtěte si také