Go to content
Vnitřní prostory Uhelného mlýna

Konference až pro tisíc osob. Kde hledat prostory pro velký event?

14.3.2024

Přemýšlíte o uspořádání velké konference, která se zapíše do paměti všech účastníků? Ve středních Čechách najdete prostory, které pojmou až tisíc lidí. Vybírat můžete z rozmanitých prostor na nezvyklých místech. Dokonalý event doplníte o skvělou gastronomii, ubytování nebo atraktivní doprovodné aktivity.

Kulturní dům Plzeňka Beroun
i
Kulturní dům Plzeňka Beroun
Autor: Tomáš Menec

Konference na neobvyklém místě

Muzeum, industriální prostory nebo zrekonstruovaná budova z 19. století. Uspořádejte konferenci, která už svým místem konání bude originální. Historický Kulturní dům Plzeňka v Berouně je nově opět centrem společenského života. Pro přednášky a konference nabízí několik prostorů: velký a malý sál, salónek v prvním patře a dva balkony. V přízemí se nachází Klubová scéna a klub Kotelna pro menší akce.

V historickém prostředí Škoda Muzea byly vybudovány moderní konferenční prostory a sály vhodné k pořádání nejrůznějších akcí. Multifunkční sál pojme několik stovek osob a je možné ho využít i na prezentaci vozů. Program můžete obohatit o prohlídku muzea, výrobních závodů, návštěvu mladoboleslavského hradu nebo Leteckého Muzea Metoděje Vlacha. Industriální areál Uhelného mlýna zase představuje na 1500 čtverečních metrů kvalitní architektonické konverze industriální stavby s několika vnitřními prostorovými úrovněmi. Využít můžete celou budovu nebo jen jednu z částí – eventovou halu, restauraci se zázemím a suterén. Do přednáškového sálu se vejde až 300 osob, s propojením s exteriérem vznikne prostor až pro 1 000 osob. Do Uhelného mlýna lze vypravit i speciální vlakové soupravy.

Fórum ve Škoda Muzeum
i
Laurin and Klement Fórum
Autor: Škoda Muzeum
Hotel Týnec
i
Hotel Týnec
Autor: Hotel Týnec

Jen networking? Kdepak.

Vícedenní konferenci můžete uspořádat v jednom z luxusních středočeských hotelů, které mají v nabídce vedle ubytování i wellness nebo výběrovou restauraci. Stejně jako jeho hosté zažijete klid a pohodu v rustikálním Hotelu Týnec v památkově chráněné budově bývalé manufaktury na kameninu. Pro speciální akce je k dispozici společenský sál pro 400 osob, dvě školící místnosti nebo malý salónek. K využití je velká historická zahrada s plochou 4000 metrů čtverečních, kde lze uspořádat třeba společné grilování. Několik možností na konání nezapomenutelné akce nabízí vedle pohádkového wellness, prohlídky pivovaru, nebo exkurze nejstarší a největší hvězdárny, Hotel Sen v Senohrabech. Ať už plánujete malé školení nebo celý kongres, v hotelu najdete skvělé podmínky i technické zázemí. Hotel má k dispozici několik reprezentativních prostor, které může přizpůsobit vašim představám. Event uspořádejte třeba v Malém salónku, Francouzském sále nebo sále Josefa Lady. Prostory pro konání pracovních a společenských akcí nabízí i Zámek Loučeň společně s místním Hotelem Maximilian Lifestyle Resort. Moderně vybavený kongresový sál pojme až 120 osob a lze ho rozdělit akustickými stěnami na několik menších prostor. Stylové jsou také salonky v přízemí zámku s překrásnou terasou, zámecká vinárna nebo oranžerie, altán v parku a přírodní amfiteátr. Zámek je navíc známý originálními prohlídkami, které mohou být obohaceny o další program – ochutnávku vína nebo rumů.

Kongresový sál Josef Lada + Watson Hotelu SEN
i
Kongresový sál
Autor: Hotel SEN
Areál Monínec
i
Areál Monínec
Autor: Areál Monínec

Aktivní konference plná sportu

Propojení sportu a firemní akce už není novinkou. Areál Monínec není jen rekreační areál, ale také ideální místo pro školení a konference. K dispozici je několik konferenčních prostor s různou kapacitou a potřebným vybavením. Samozřejmostí je i zajištění cateringu. V zimě si můžete užít firemní lyžování, v dalších ročních obdobích zase lanový park, discgolf, lukostřelbu, koloběžky, elektrokola, tenis, volejbal nebo turistiku s průvodcem. Za hezkého počasí je možné uspořádat grilování na terase nebo opékání buřtů. Pokud se raději koupete a saunujete, vyzkoušejte Aquapalace Hotel Prague nedaleko hlavního města. Hotel nabízí moderní a technologicky vyspělé konferenční centrum s 11 variabilními sály a salonky. Zábavu a odpočinek si užijete v místním aquaparku.

Aquapalace Hotel Prague
i
Aquapalace Hotel Prague
Autor: Aquapalace Hotel Prague

Tohle stojí za to navštívit


Přečtěte si také